طراحی

ضرورت:
بکارگیری فناوری های برتر مانند اینترنت بی سیم، نسل چهارم تلفن همراه، همچنین ارائه سرویس های ارزش افزوده مطابق با استانداردهای بین المللی از ضرورت های غیرقابل چشم پوشی در برنامه کشور است. این اخبار از سمت و سوی تجارت و مسیرهای دسترسی اهالی ایران همسو با قاطبه جوامع صنعتی به طرف استفاده کاربردی از اینترنت در زندگی روزمره خبر می دهد و آنچه که به نظر می رسد در آینده ی نزدیک به ابزار ارتباطی در جوامع تبدیل گردد، تکنولوژی ارتباطات است و بی شک اصل بقا و پیشرفت در جامعه بدون حضور همگی مشاغل در این بستر میسر و ممکن نمی گردد.
از سویی بر اساس شواهد عینی و آماری، ایران نسبت به معیار های بین المللی از لحاظ تکنولوژیکی، مهیا بودن بستر مورد نیاز I.T. و فرهنگ جامعه الکترونیکی، در جایگاه مستحق خود نمی باشد، به همین علت ما در این مکان با مد نظر داشتن این موقعیت و همچنین آسان و مقرون به صرفه نگه داشتن مالکیت یک پایگاه اینترنتی و رعایت اصل حیاتی استانداردهای وب، اعمال به پیاده سازی و طراحی وب سایت به صورت سفارشی، نموده ایم.
هم اکنون بسیاری از متخصصان دانش و هنر، شرکتهای معتبر، سازمانها و ارگانها دارای وب سایت اختصاصی خود هستند.

.

باید ها ، قابلیت ها
طراحی و پیاده سازی یک پایگاه وب، کاری هنری، فنی و نیازمند رعایت استانداردهای مربوط به وب می باشد. رعایت اصول طراحی بصری و استاندارد های وب می تواند جایگاه یک سایت را در موتور های جستجو که بازدیدکنندگان را به طرف سایت هدایت می کنند، و نزد کاربران بالا ببرد و مالک سایت را در دستیابی به اهدافش کمک بسیاری نماید.
وب سایت اینترنتی می تواند به عنوان بروشوری تبلیغاتی همیشه در دسترس بازدیدکنندگان سایت شما باشد و محصولات یا خدمات شما را به آنها معرفی نموده، آنها را در جریان آخرین تغییرات در خدمات و محصولات شما قرار دهد و همه اطلاعات مورد نیاز در مورد کار و پیشه شما در اختیارشان قرار دهد.
کار به اینجا ختم نمی شود!
وب سایت شما می تواند نظرات بازدید کنندگان و مشتریان شما را جمع آوری کرده، به اطلاع شما برساند. این کار با ابزار متنوعی که به همین منظور نوشته شده است میسر می باشد.(فرم های اظهار نظر، نظر سنجی، انجمن گفتگو و …) همچنین از همین کانال ارتباطی می توان برای دریافت پیشنهادات آنان اقدام نمود و تجارت/تولید خود را در راستای رضایت مشتریان به پیش برانید.

  • پایگاه اینترنتی شما می تواند به عنوان یک فروشگاه اینترنتیِ همیشه در دسترس (online) در هر ساعت شبانه روز به عرضه خدمات و محصولات شما به بازدید کنندگان شما بدون هیچ محدودیت مکانی در هر نقطه از این کره خاکی بپردازد.
  • وب سایت شما بدون خستگی و خواب آلودگی! به فعالیتی که برایش تعریف کرده اید 24 ساعته/7 روز هفته و همه ایام سال ادامه می دهد.
  • هزینه طراحی سایت، تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو / تلویزیون، روزنامه و مجلات، بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید .
  • پل های مهم ارتباطی دیروزی شامل تلفن و آدرس پستی بودند. نوع مهم امروزی : Email
  • یکی از پارامتر هایی که باعث ارزشمند شدن یک وب سایت در موتورهای جستجو و انظار عمومی می شود، مشمول زمان شدن است، قبل از اینکه دیر شود برای طراحی سایت خود جهت معرفی توانمندیها، کالا و یا خدمات خود اقدام نمایید، همین الان دیرتان شده است!
.

پاره ای از عملکرد های یک سایت
پورتال
برای ایجاد ارتباط مؤثر میان اعضای یک سازمان به صورتی که هر یک از اعضا در هر جا که باشند بتوانند به اطلاعات مورد نیاز خود از طریق سایت سازمان دسترسی پیدا کنند، از آخرین اخبار مطلع شوند و آخرین تغییرات را مشاهده کنند. می توان از یک سایت اینترنتی به عنوان بخش مهمی از سیستم اطلاعاتی داخل سازمان استفاده کرد و هر گروه از افراد به اطلاعات مربوط به سطح سازمانی خود دسترسی داشته باشند. یعنی اطلاعاتی که کارمندان از سایت دریافت می کنند متفاوت با اطلاعات مدیران و همچنین متفاوت با اطلاعاتی باشد که بازدید کنندگان خارج سازمان از سایت دریافت می کنند.
برای به وجود آوردن بستر های فوق، ما از زبانهای برنامه نویسی توانایPHP به عنوان موتور و پیشرانه اصلی کار با اطلاعات، پایگاههای داده ی MySQL به عنوان بانک اطلاعات سایت و زبان های اسکریپت نویسی HTML در ترکیب با CSS و کتابخانه JQuery برای پدید آوردن ظاهر و محتوای گرافیکی سایت استفاده می بریم.
مجموعه خدمات وب Pixel فقط بر روی سرور های کارا و یکه تاز Linux ارائه می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره Server ها و Hosting به بخش میزبانی مراجعه فرمایید.

.

 هزینه طراحی

به دلیل گوناگونی کاربری وب سایت امکان تعیین قیمت پیش از روشن شدن نیاز سفارش دهنده وجود ندارد و به همین دلیل هزینه پس از گفتگوی اولیه و با توجه به میزان نفر/ساعت محاسبه خواهد گردید البته ما برای هر بودجه ای پیشنهادی داریم. نتیجه‌ی گفتگوی ما حتما پیشنهادی در چارچوب نیاز و هزینه‌ی شما خواهد بود.

بهترین راه تماس ، ملاقات حضوری است ولی گفتگوی تلفنی هم میتواند راهگشا باشد.

در صورتی که تمایل دارید دارنده یک سایت اینترنتی باشید می توانید با ما تماس بگیرید و هدف سایت و نیازهای کاربران سایت را با ما در میان بگذارید. ما پس از بررسی درخواست شما در صورت امکان طراحی سایت شما را بر عهده می گیریم. و سعی می کنیم سایتی مطابق میل شما ایجاد کنیم.

شماره تماس : +14694470663
بخش تماس با ما نیز راه های دیگری برای ارتباط شما با Pixel مشخص کرده است.

.