شرایط استفاده

 • تعهدات ما :
  1. سرویس پس از پرداخت وجه توسط شما فعال می گردد. پس از پرداخت وجه حتما توسط فرم اعلام وجه واریزی یا تماس تلفنی و یا پست الکترونیکی کردنیک را از واریز وجه مطلع گردانید.
  2. کردنیک تلاش می کند که سرویس شما بلافاصله پس از اخذ وجه فعال گردد. این زمان حداکثر تا 48 ساعت ممکن از به درازا بکشد.
  3. ما متعهد هستیم که از وب سایت شما در برابر حملات هکر ها و تخریب کنندگان تا حد امکان محافظت نموده و از فاش شدن اطلاعات شما جلوگیری به عمل آوریم و با بوجود آوردن بستر های مناسب و ایجاد سامانه های پشتیبان گیری از اطلاعات شما محافظت صورت پذیرد.
  4. به صورت روزانه از اطلاعات شما نسخه پشتیبان تهیه می گردد و پس از طی دوره مشخصی پشتیبان های پیشین حذف میگردند.
  5. در صورت تقاضای مشتری، قرارداد برای خدمات ارائه شده قابل ارائه می باشد.
 • تعهدات شما:
  1. پایبندی به اخلاق و رعایت عرف جامعه.
  2. هزینه و بدهی های خود را به موقع بپردازید در صورت عدم پرداخت بموقع هزینه ها و بدهی ها، وب سايت شما مسدود خواهد شد وکردنیک میتواند از بازدید وب سایت شما به منظور خسارت های وارد شده تا زمان پرداخت هزینه ها استفاده تجاری نماید.
  3. ما تابع قوانین کپی رایت بین المللی می باشیم و به تبع سرویس های ارائه شده به شما نیز شامل این قانون ها باید باشند. شما ملزم به رعایت قوانین کپی رایت هستید.
  4. فعالیت های شما نباید موجب آزار و اذیت کسی را فرآهم آورد.
  5. شما نباید از خدمات ایمیل برای ارسال Spam استفاده کنید.
 • شرایط ارائه خدمات:
  1. بازگرداندن بک آپ های روزانه 1 مرتبه در ماه رایگان می باشد و درصورت تقاضای بیش از 1 مرتبه در ماه به ازای هر بازگردانی هزینه دریافت میگردد.
  2. وب سایت هایی که از بانک های اطلاعاتی پر ترافیک استفاده می نمایند در صورتی که برای سرور مشکل ساز شوند و یا باعث فشار آمدن به آن شوند پس از ارایه راه حل مسدود خواهند شد.
  3. پهنای باند هر کدام از پکیج ها و بسته های میزبانی مشخص است، در صورتی که پهنای باند وب سایت شما به اتمام رسید وب سایت شما مسدود می گردد. برای افزایش پهنای باند میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته تا از هزینه ارتقای آن مطلع گردید.
  4. کردنیک حق بازبینی و مشاهده اطلاعات شما برای اطمینان از قانونی بودن شان را برای خود محفوظ می دارد.
  5. در صورتی که از اسکریپت های غیر قانونی (Null شده) استفاده می نمایند اجازه استفاده از سرویس های ما را ندارید و در صورت شکایت شرکت مذکور مطابق قانون رفتار خواهد شد.
  6. وب سایت های غیر اخلاقی اجازه استفاده از سرویس های ما را ندارند و در صورت مشاهده موارد اینچنینی، مطابق قانون وب سایت شما مسدود خواهد شد.
  7. در صورت اختلال در خدمات به علت حوادثی نظیر جنگ، تحریم های شدید، حوادث طبیعی و … ما هیچ مسئولیتی نسبت به وضع پیش آمده نخواهیم داشت.
  8. هر نوع تغییرات به تشخیص ما و به هدف بهینه سازی در نرم افزار، سخت افزار و اطلاعاتی که سرورها به واسطه آنها به کاربران سرویس میدهند، ممکن است. مسئولیت هماهنگ سازی احتمالی کدها و Application در وب سایت ها به عهده کاربران است.
  9. به یاد داشته باشید که ما در تهیه بکآپ دقیق همه تلاشمان را به کار خواهیم گرفت ولیکن به صورت متناوب از اطلاعات خود پشتیبان تهیه نمایید. در صورت مشاهده ناهمخوانی در نسخه پشتیبان گرفته شده تعهدی به عهده ما نخواهد بود.
  10. در صورت مسدود شدن سرویس شما به علت عدم رعایت قوانین ذکر شده، هیچیک از هزینه های شما بازپسگردانده نمی شود.
  11. شرایط استفاده از خدمات ممکن است شامل تغییراتی شوند. بهتر است که با مطالعه متنوابی این بخش از تغییرات احتمالی آن آگاه باشید.
  12. امکان انصراف از ثبت دامنه های بین المللی با صرف هزینه 20% تا یک روز کاری پس از ثبت وجود دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *